Szkoła Piosenki na Festiwalu Sztuki Słowa

20-23 marca w Elblągu odbyła się osiemnasta edycja Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie?”. Dwie uczennice Szkoły Piosenki pojechały do Elbląga, by zmierzyć się w twórczej rywalizacji w dwóch kategoriach: recytacja i piosenka poetycka.
Rano swoje pięć minut mieli recytatorzy, po południu natomiast ci, którzy chcieli sprawdzić jak sobie poradzą w kategorii piosenka. Wszyscy, którzy wzięli udział w Festiwalu śpiewali o… miłości. W wykonaniu Patrycji Złoczowskiej mogliśmy usłyszeć „Sing sing” Maryli Rodowicz, w zupełnie innej, bo gitarowej aranżacji. W turnieju recytatorskim, mierząc się z literaturą Dostojewskiego i Czechowa, w gronie laureatów znalazła się Marta Parzychowska :) Marta otrzymała nagrodę (tablet) ufundowaną przez Prezydenta Miasta Elbląga. Cieszymy się i gratulujemy! :)

  • Szkoła Piosenki na YouTube

    Oops, something went wrong.