Grand Prix dla Maksymiliana Zdybickiego

Pod koniec maja odbył się Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowska Wiosna”. Konkurs jest coroczną imprezą muzyczną popularyzującą wykonywanie utworów wokalnych oraz prezentującą dorobek śpiewających dzieci i młodzieży.

Każdy z wykonawców mógł zaprezentować tylko jeden utwór, drugi był wykonywany na specjalne życzenie jury. Komisja Konkursowa nie miała łatwego zadania. Nagrody przyznano 51 wykonawcom. Najcenniejszą z nich było Grand Prix, które często otwiera drogę do wokalnej kariery.

Owe Grand Prix otrzymał uczeń Szkoły Piosenki – Maksymilian Zdybicki! Maks zaśpiewał „Zielono mi”, utwór Jana Ptaszyna Wróblewskiego, z tekstem Agnieszki Osieckiej.

To nie jedyne osiągnięcie Maksa w ostatnim czasie. Maks może pochwalić się także rolą w teledysku Dawida Podsiadło, można Go także usłyszeć w amerykańskiej superprodukcji „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, oraz „Pan Peabody Sherman” w roli Masona.

 

 

  • Szkoła Piosenki na YouTube

    Oops, something went wrong.